O'zbekistonning 24 ta banki va FinTech kompaniyalari jamoalarini futbol musobaqasi formatida birlashtirgan UZCARD Fintech League turniri yakunlandi. Turnir professional hamjamiyat uchun muhim voqea bo'lib, mamlakatning moliyaviy va texnologik sektorlari ishtirokchilari o'rtasidagi aloqalarni mustahkamlashga yordam berdi.
Turnir g'olibi Infinbank jamoasi bo'lib, u yuqori darajadagi tayyorgarlik va jamoaviy hamkorlikni namoyish etdi. Qattiq final o'yinida Hayot Bank jamoasi raqibidan mag'lub bo'lib, ikkinchi o'rinni egalladi. Musobaqaning bronza sovrindori O'rsqb jamoasi bo'lib, musobaqalar yakunlari bo'yicha uchinchi o'rinni egalladi.
Turnir tashkilotchilari barcha ishtirokchilarning yuksak sport ruhini qayd etib, jamoalarga faol ishtirok etgani va g'alaba qozonishga intilgani uchun minnatdorchilik bildirishdi. UZCARD FinTech League turniri korporativ hamkorlikni mustahkamlash va moliya sektorida sport tashabbuslarini ommalashtirish uchun muhim platforma bo'ldi.

Завершился турнир UZCARD Fintech League, объединивший команды 24 банков и финтех-компаний Узбекистана в формате футбольного соревнования. Турнир стал заметным событием для профессионального сообщества, способствуя укреплению связей между участниками финансового и технологического секторов страны.
Победителем турнира стала команда InfinBank, продемонстрировавшая высокий уровень подготовки и командного взаимодействия. В напряжённом финальном матче команда Hayot Bank уступила сопернику и заняла второе место. Бронзовым призёром турнира стала команда O‘zSQB, уверенно закрепившаяся на третьей позиции по итогам состязаний.
Организаторы турнира отметили высокий спортивный дух всех участников и поблагодарили команды за активное участие и стремление к победе. Турнир UZCARD Fintech League стал значимой платформой для укрепления корпоративного взаимодействия и популяризации спортивных инициатив в финансовом секторе.