IT Park Ventures Cevf Awards 2025 Markaziy Evroosiyo venchur forumi uchun arizalarni qabul qilishni rasman e'lon qiladi. Ushbu nufuzli tashabbus Markaziy Evroosiyo mintaqasida startaplar va venchur kapital ekotizimini rivojlantirishga qo'shgan ulkan hissasini nishonlash uchun mo'ljallangan. Mukofotni fondning asosiy hamkorlaridan biri bo'lgan MOST Ventures tashkil etadi. Raqamli texnologiyalar vazirligi matbuot xizmati xabar bermoqda.
CEVF mukofotlari innovatsion va investitsiya ekotizimining eng nufuzli ishtirokchilarining xizmatlarini tan oladi. Tanlov nominatsiyalari orasida" eng tez rivojlanayotgan startap"," eng yaxshi venchur fondi " va boshqa texnologiyalar va investitsiyalar sohasidagi yutuqlarni ta'kidlaydi.
Taqdirlash marosimi 2025-yil 5-iyun kuni Olmaotaning Swissotel shahrida bo'lib o'tadi. Tanlovda ishtirok etish uchun ariza topshirishning oxirgi muddati 2025 — yil 1-aprel.
Agar siz innovatsiyalari va faoliyati ekotizimni rivojlantirishga katta hissa qo'shadigan startap, investor yoki rahbarni bilsangiz, ularni yoki o'zingizni mukofotga nomzod qilib ko'rsatishingiz mumkin.

IT Park Ventures официально объявляет о начале приема заявок на премию Центрально-Евразийского венчурного форума CEVF Awards 2025. Эта престижная инициатива призвана отметить выдающийся вклад в развитие экосистемы стартапов и венчурного капитала в регионе Центральной Евразии. Организатором премии выступает MOST Ventures, один из ключевых партнеров фонда. Сообщает пресс-служба Министерства цифровых технологий.
Премия CEVF Awards признает заслуги наиболее влиятельных участников инновационной и инвестиционной экосистемы. Среди номинаций конкурса — «Самый быстрорастущий стартап», «Лучший венчурный фонд» и другие, которые подчеркивают достижения в области технологий и инвестиций.
Церемония награждения состоится 5 июня 2025 года в Swissotel Алматы. Крайний срок подачи заявок для участия в конкурсе — 1 апреля 2025 года.
Если вы знаете стартап, инвестора или лидера, чьи инновации и деятельность вносят значительный вклад в развитие экосистемы, вы можете номинировать их или себя для участия в премии.