Brand Awards International -brendlarning biznes yutuqlarini, ularning strategik rivojlanishini va iste'molchilar uchun ahamiyatini baholaydigan professional mukofot.
Ariza bergan Rossiya kompaniyalari mustaqil ekspertizadan o'tish, xalqaro miqyosda brend xabardorligini oshirish va yangi biznes aloqalarini o'rnatish imkoniyatiga ega bo'ladilar.
Har bir mukofot ishtirokchisi quyidagilarni oladi:
- biznes yutuqlarini tahlil qilish va tovar qiymatini hisoblash,
- master-klasslarga taklif,
- bo'lib o'tadigan taqdirlash marosimida ishtirok etish 2025 yil 3-may kuni Hyatt Regency Tashkent-da.
"Bai mukofoti brendlarga o'z qadriyatlarini auditoriyaga etkazishga yordam beradi va iste'molchilarga ongli tanlov qilishga yordam beradi. Biz brendlarning yutuqlarini baholash uchun qulay format yaratdik, shunda xaridorlar mahsulotning ishonchliligi va qiymati to'g'risida ob'ektiv ma'lumot olishlari mumkin", - dedi tashkilotchilar.

Маркетинговая ассоциация Узбекистана объявила о начале приема заявок на премию Brand Awards International 2025. Впервые в конкурсе смогут принять участие компании из России и других стран.
Brand Awards International — профессиональная премия, которая оценивает бизнес-успехи брендов, их стратегическое развитие и значимость для потребителей.
Российские компании, подавшие заявку, получат возможность пройти независимую экспертную оценку, повысить узнаваемость бренда на международном уровне и наладить новые деловые связи.
Каждый участник премии получит:
- анализ бизнес-достижений и расчет стоимости бренда,
- приглашение на мастер-классы,
- участие в церемонии награждения, которая состоится 3 мая 2025 года в Hyatt Regency Tashkent.
«Премия BAI помогает брендам донести до аудитории свои ценности, а потребителям — сделать осознанный выбор. Мы создали удобный формат для оценки достижений брендов, чтобы покупатели могли получить объективную информацию о надежности и ценности продукции», — отметили организаторы.